270 GTO TEKNENİ TASARLA Rahatlık için tasarlanan her alanı ile Saxdor'un "büyük sansasyonu" 270 GTO, tekneye her adım attığınızda sizi şaşırtmaya devam edecek. 27.7 BOY FT KAPASİTE 45 7 MAX. HIZ knots
 

ÖZELLİKLER

Boy (Motor hariç): 8.45 m (27.7 ft)

Genişlik: 2.60 m (8.5 ft)

Kapasite: category C – 7 persons

Deplasman: TBC

Draft: 0.51 m (167.3 ft)

Yakıt Kapasitesi: 300 l

Minimum operating condition (mMO): TBC

Maximum load (mLDC): TBC

Temiz su kapasitesi: 80 l

Gri su kapasitesi: mevcut değil

Siyah su kapasitesi: 50 l

Gövde: GRP, infused hall

Belgeler: ISO Cat. C, NMMA

Motor gücü: 300 hp

Max. Hız: 45 knots

Max. load: TBC

ÖZELLİKLER

İMZA GÖVDE

Saxdor imzası (hafif ve yumuşak sürüş sağlayan çift kademeli gövde) kullanılarak tasarlanan Saxdor 270 GTO, önceki modellerden iyi bilinen hız performansı ve yakıt verimliliği sunar. Ters pruvanın çok derin V girişi, dış etkiyi azaltır, genel tekne dengesini iyileştirir ve sürüş deneyimini geliştirir. Vakum infüzyon tekniği kullanılarak yapılan hafif ve güçlü yapı, size izlenebilir, fırlatması ve kurtarması kolay bir deniz taşıtı sağlar.

YAKIT VERİMLİLİĞİ

Saxdor 270'in ergonomik tasarımı, 225hp'lik bir dıştan takma motor için uygun, şaşırtıcı derecede düşük yakıt tüketimi sunar. Ağırlığı azaltmak ve yapısal dengeyi sağlamak için kullanılan iki kademeli bir gövdenin sandviç yapısı, teknenin yumuşak ve kolay sürüş kabiliyetini artırır. Hepsinin eşsiz bir fiyata mevcut olduğundan bahsetmiş miydik? Piyasada karşılaştırabileceğiniz bir teklif yok.

ARTIRILMIŞ GÜVENLİK

270'in yerleşik alanının her santimi dikkatlice düşünüldü: simetrik kokpit, tekneyi kendinden emin bir şekilde dengelemek için orada; Sürüş keyfiniz için ağırlık merkezini alçaltmak üzere ağırlık T-top kısmından alınmıştır. İskele tarafındaki kaldırımın derinliği, teknede güvenle hareket etmenizi sağlar. Ayrıca, yumuşak güverteler tarafından sunulan kayma önleyici koruma düzeyi, genel tekne güvenliğinde önemli bir gelişmedir. Yumuşak kaplama size ev gibi bir his verirken zarif görünüm, her detay odaklı kayıkçının dikkatini çeken şeydir.

TEKNENİZİ TASARLAYIN

270, temel öğeleri tepeden tırnağa özelleştirmenize olanak tanır: iki üst versiyondan üç gövde rengine ve dört renk döşeme aralığına kadar. 3D logo çıkartmaları ve plakaları standart donanımın bir parçası olsa da, iki farklı güverte düzeni ve her türlü hava koşuluna hazırlanmanıza yardımcı olan klima ve ısıtma sistemleri dahil olmak üzere çok çeşitli diğer seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

GÜNEŞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

270, güneş tutkunları için en iyi seçimdir. Biri önde, diğeri arkada olmak üzere güneşlenme minderleri, ihtiyaç duyduğunuzda arkanıza yaslanıp rahatlamak için güneşin altında fazlasıyla yeterli alana sahip olacaksınız.

SOSYAL YAŞAM

Saxdor 270, büyük mutfak modülü, tatlı su sistemi ile birlikte 6kişiye kadar rahat bir yemek düzeni ile piyasadaki kendi boyutunda tek tekne olabilir. Etkinliklere ev sahipliği yapmak hiç bu kadar konforlu olmamıştı. Şık davetleriniz motorun önüne monte edilmiş ahşap küpeşteli cam kapılar yat tarzınızı ve güvenliğinizi korumakta.

SICAK KABİN

Geniş ve havadar ön kabin, iki kişilik boyuttaki yatağı ve tavan penceresinden gelen bol doğal ışık, tüm alanı optik olarak genişleten camlarla donatılmış bir sonraki favori alanınızdır. Bir tuvalet ve ek bir lavabo içeren kabinde her şey mümkün.

KONSOLDA HER ŞEY HAKİM

270’in isteğe bağlı olarak iki adet kontrol ekranı ile donatıp ergonomik konsol sayesinde, teknenin kontrolünü her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz.

YERLEŞİM PLANI

GALERİ

LÜKS TEKNECİLİKTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR. TEKNENİ TASARLA LÜKSE ULAŞMAK ARTIK DAHA KOLAY.
Türkçe
Need Help? Chat with us